Vrácení zboží

Vrácení zaslaného nebo odebraného zboží bez uvedení důvodu ve lhůtě do 14 dnů ode dne převzetí zásilky je možné v souladu se Zákonem 367/2000Sb (§ 53 odst. 7 OZ), platným reklamačním řádem a obchodními podmínkami. 

  • Zboží nesmí být použité, musí být nepoškozené a kompletní. Doporučujeme k zásilce přiložit stručný průvodní dopis s adresou odesílatele, číslem objednávky a faktury.
  • Zboží nesmí být zasláno na dobírku. V opačném případě takováto zásilka nebude převzata.
  • Z hygienických důvodů nelze takto vrátit zboží ze sekce "Ochranné pomůcky"
 

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží a žádosti o odstoupení od Smlouvy, zašleme finanční obnos za zboží převodem na účet zákazníka a to nejpozději do 30 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.Adresa pro vrácení zboží:

Stylpo s.r.o.,

Olomoucká 1005/166, Brno, 627 00Reklamace

V případě výskytu vady zboží v záruční době je postup následovný:

Adresa pro reklamaci zboží:

Stylpo s.r.o.,

Olomoucká 1005/166, Brno, 627 00


Při uplatnění reklamace je nutno předložit reklamované zboží (doporučujeme dodat i doklad o koupi zboží). Kupující je povinen uvést o jakou vadu se jedná a jak se vada projevuje.


Reklamace bude vyřízena v zákonné lhůtě 30 kalendářních dnů od data přijetí reklamace.

Doprava zdarma

Šetřete své peníze a neplaťte už ani korunu za dodání zboží! Nakupte cokoliv z našeho širokého sortimentu v částce nad 800,- Kč a dopravu za celou Vaši objednávku zaplatíme my.

Ověřeno zákazníky

Jsme velmi rádi, že jste s námi spokojeni a díky Vašim hodnocením se můžeme pišnit certifikátem spokojenosti zákazníku Heuréka. I nadále se pro Vás budeme snažit dělat maximum možného!

Black week

I letos jsme si pro Vás připravili tolik očekávanou akci Black Friday. V letošním roce nebudeme troškařit a slevu 15% na celý nákup můžete využít celý týden - Black week. V košíku zadejte kód: Black15

Věrnostní program

Důvěry, kterou nám prokazujete svými nákupy, si velmi vážíme a proto jsme pro Vás připravili odměny. S novým VĚRNOSTNÍM PROGRAMEM STYLPO budete sbírat body za každy nákup.