Naše dámské a pánské peněženky pro Vás budou určitě zajímavou inspirací. Udělejte radost sobě, nebo svým blízkým stylovou peněženkou. Široký výběr peněženek různých tvarů, velikostí a barev. Naše peněženky jsou jak 100% funkční, tak také módní a drží se aktuálních trendů. U nás si určitě vyberete, ať už dáváte přednost velké dámské peněžence se spoustou přihrádek nebo si v pánských peněženách vyberete populární koženou hnědou peněženku s bočním zapínáním.

Doprava zdarma

Šetřete své peníze a neplaťte už ani korunu za dodání zboží! Nakupte cokoliv z našeho širokého sortimentu v částce nad 800,- Kč a dopravu za celou Vaši objednávku zaplatíme my.

Ověřeno zákazníky

Jsme velmi rádi, že jste s námi spokojeni a díky Vašim hodnocením se můžeme pišnit certifikátem spokojenosti zákazníku Heuréka. I nadále se pro Vás budeme snažit dělat maximum možného!

Black week

I letos jsme si pro Vás připravili tolik očekávanou akci Black Friday. V letošním roce nebudeme troškařit a slevu 15% na celý nákup můžete využít celý týden - Black week. V košíku zadejte kód: Black15

Věrnostní program

Důvěry, kterou nám prokazujete svými nákupy, si velmi vážíme a proto jsme pro Vás připravili odměny. S novým VĚRNOSTNÍM PROGRAMEM STYLPO budete sbírat body za každy nákup.