Jen do 9.5. sleva 10% na celý nákup s kódem: DM10

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 80 Kč s DPH

Díky této dětské jednorázové čtyřvrstvé roušce budou Vaše ratolesti dokonale chráněni před prachem a dalšími nežádoucími mikroorganismy. Ochrannou roušku jistě využijete pro krátkodobé venkovní návštěvy, tak také např. ve škole, apod. Jednorázová dětská rouška je vyrobena z kvalitní netkané textilie růžové barvy se vzorem, která má skvělou prodyšnost s velmi malým dechovým odporem. Nasazení roušky je velmi jednoduché díky dvěma gumičkám.

V obecné úrovni je potřeba vědět, že rouška primárně chrání vaše okolí! Více

Kód produktu: DJRRDoprava a platba

  • Jednorázová dětská čtyřvrstvá rouška z netkané textilie 
  • Barva: Růžová
  • Vysoká prodyšnost
  • Vhodná pro krátkodobé užití (je náchylná k rychlému navlhnutí)
  • Pohodlné nasazování
  • Výhodné balení zdravotnických roušek po 10 kusech 

 

  • Další důležité informace:
    z hygienických důvodů nelze produkt vrátit

Jednorázové růžové čtyřvrstvé roušky jsou baleny po 10 kusech. Každá rouška má tvarovatelný proužek, který slouží k jejímu lepšímu usazení na obličeji. K uchycení kolem uší slouží natahovací gumičky, kterými roušku přichytíte. U roušek je důležité hlavně zdůraznit, že se jedná opravdu o jednorázovou ústenku, u které je zapotřebí pravidelná výměna. Z pravidla lze říct, že jakmile dýcháním rouška navlhne, tak se snižuje její účinnost a je zapotřebí roušku vyměnit za novou. 

A jak správně roušku nosit? Je to jednoduché. Jednorázovou roušku přichytíte za uši pomocí gumiček. Jak je zmíněno výše, každá rouška má tvarovatelnou výstuž, která slouží pro vytvarování kolem nosu. Tuto část roušky si nasadíte přes nos a prsty si tvarovatelnou část roušky mírným tlakem vytvarujete kolem nosu. Spodní část roušky - máte v úrovni brady - lze mírným tahem roztáhnout tak, aby jste roušku měli až pod bradou. Tímto způsobem roušku uchytíte ideálně na obličeji. 

Jakmile je rouška použita, tak nesmíte zapomenout i na správné sundání roušky. Snažte se vyvarovat dotyku na roušku v místech, kde jsou ústa. Přes tuto část roušky vdechujete a vydechujete. Ideální je roušku sundat z uší a poté roušku rovnou vyhodit do koše. 

Parametry
Barva Růžová
Materiál Látka