TOTÁLNÍ LETNÍ VÝPRODEJ - SLEVA 50% NA VŠE SE SLEVOVÝM KÓDEM TOP50 | NAVÍC DÁREK K VYBRANÝM PRODUKTŮM

Chytrý prsten YERSIDA R01, stříbrný

EXTRA SLEVA 50% | KÓD: TOP50 NOVÁ KOLEKCE
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

2 599 Kč
ks
Yersida

Chytrý prsten COLMI R02 představuje nejnovější pokrok v nositelných technologiích, který vám umožní sledovat své zdraví přímo z vašeho prstu. Chytrý prsten není pouhým ozdobným doplňkem, ale také praktickým pomocníkem. Jedná se o gadget, který je schopen dávat vhledy a postřehy z hlediska zdraví, kvality spánku a každodenních návyků. Díky inovativnímu designu můžete jednoduše monitorovat srdeční frekvenci, hladinu kyslíku v krvi a úroveň stresu – a to vše bez nutnosti dalších zařízení. Vaše zdravotní údaje se automaticky zaznamenávají, takže máte neustálý přehled o svém zdravotním stavu.

Prohlédnout

Kód produktu: SPYR01SI Doprava a platba

Smart Ring R02 představuje nejnovější pokrok v nositelných technologiích, který vám umožní sledovat své zdraví přímo z vašeho prstu. Díky inovativnímu designu můžete jednoduše monitorovat srdeční frekvenci, hladinu kyslíku v krvi a úroveň stresu – a to vše bez nutnosti dalších zařízení. Vaše zdravotní údaje se automaticky zaznamenávají, takže máte neustálý přehled o svém zdravotním stavu.

Odolnost a pohodlí

Prsten R02, vyrobený z nerezové oceli a vybavený pokročilou technologií, je nejen extrémně lehký, ale také velmi odolný vůči opotřebení. Díky hodnocení 3ATM a IP68 odolnosti vůči vodě ho můžete nosit každý den, dokonce i při plavání, mytí rukou nebo sprchování.

Sledování aktivity a zdraví

Prsten nabízí 20 různých sportovních režimů, které sledují vaši srdeční frekvenci v reálném čase během cvičení. Kromě toho zaznamenává vaše kroky, spálené kalorie a vzdálenost, kterou jste urazili, což vám pomáhá dosáhnout vašich fitness cílů.

Analýza spánku

Smart Ring R02 automaticky sleduje kvalitu vašeho spánku a poskytuje podrobné zprávy, které vám pomohou zlepšit vaše spánkové návyky. Díky analýze spánkových fází můžete lépe porozumět podílu REM, lehkého a hlubokého spánku.

Monitorování kyslíku v krvi

Měření kyslíku v krvi je klíčovým indikátorem celkového zdraví. Smart Ring R02 přesně zaznamenává hladiny kyslíku v krvi, což vám umožňuje sledovat důležité zdravotní ukazatele.

Smart Ring R02 je vaším spolehlivým partnerem pro sledování zdraví a aktivity, který kombinuje moderní technologie s elegantním a odolným designem.

Dlouhá výdrž baterie

Smart Ring R02 nabízí působivou výdrž baterie – až 4-7 dní při běžném používání a až 15 dní v pohotovostním režimu. To z něj činí ideálního společníka pro váš aktivní životní styl. Nabíjení trvá přibližně jednu hodinu a aktuální stav baterie můžete snadno sledovat prostřednictvím aplikací JYouPro nebo QRing.

Kompatibilita a snadné použití

Prsten je kompatibilní s operačními systémy Android 5.1 a vyšší a iOS 8.0 a vyšší (tzn. v podstatě veškeré operační systémy s rokem výroby 2015 a dále). Aplikace QRing podporuje škálu jazyků včetně češtiny a zajišťují pohodlné a uživatelsky přívětivé ovládání pro uživatele po celém světě.

Tabulka velikostí