TOTÁLNÍ LETNÍ VÝPRODEJ - SLEVA 50% NA VŠE SE SLEVOVÝM KÓDEM TOP50 | NAVÍC DÁREK K VYBRANÝM PRODUKTŮM

Spolehlivostí k Vaší spokojenosti

   Naše společnost je na trhu již od roku 2017 a až do konce roku 2020 fungovala pod názvem Stylová Pouzdra s.r.o. Naším prvotním záměrem bylo pro naš zákazníky získat kvalitní, ale zároveň cenově dostupné vybavení pro bezdýmové cigarety IQOS a GLO. Vzhledem k výborným českým i zahraničním kontaktům se nám to podařilo a tak přišel čas rozšířit náš sortiment o další produkty, které již budou určeny pro defacto úplně všechny.

   Stylpo s.r.o. Vám nyní nabízí široký sortiment zboží od dámských kabelek, batohů, crossbody, peněženek přes módní doplňky jako jsou pánské kšandy a opasky, až ke stále populárnímu příslušenství pro IQOS a GLO. Mezi značky, které jsou pro nás prioritní patří zejména Laura Biaggi, David Jones, Verosli či GreenWood.

   Je pro nás velmi důležité, aby náš zákazník byl maximálně spokojen a proto dbáme na výběr dodavatelů tak, abychom byli schopni garantovat tu nejvyšší kvalitu. Jsme držitelé certifikátu "Ověřeno zákazníky" od Heuréky, což je pro nás jedním z několika vodítek, že spolehlivě plníme naše předsevzetí.