Naše společnost je na trhu od roku 2017 a až do konce roku 2020 fungovala pod názvem Stylová Pouzdra s.r.o. Naším prvotním záměrem bylo pro naš zákazníky získat kvalitní, ale zároveň cenově dostupné vybavení pro bezdýmové cigarety IQOS a GLO. Vzhledem k výborným českým i zahraničním kontaktům se nám to podařilo a tak přišel čas rozšířit náš sortiment o další produkty, které již budou určeny pro defacto úplně všechny.

   Stylpo s.r.o. Vám nyní nabízí široký sortiment zboží od dámských kabelek, crossbody, peněženek přes módní doplňky jako jsou pánské kšandy a opasky, až ke stále populárnímu příslušenství pro IQOS a GLO.

   Je pro nás velmi důležité, aby náš zákazník byl maximálně spokojen a proto dbáme na výběr dodavatelů tak, abychom byli schopni garantovat tu nejvyšší kvalitu. Jsme držitelé certifikátu "Ověřeno zákazníky" od Heuréky, což je pro nás jedním z několika vodítek, že spolehlivě plníme naše předsevzetí.

Jak správně zapínat pánský opasek?

Jak správně zapínat pánský opasek?

   Opasky nosili lidé od jakživa. Z různých pramenů se lze dozvědět, že jejich historie sahá až 3000 let před naším letopočtem, do doby brnozové. V současné době jsou opasky téměř nutným doplňkem (nejen) každého muže. Správně zvolený pásek může celý outfit značně pozvednout. Ať už jsou tedy určeny k užitku, aby plnil svou funkci, nebo jen z estetických důvodů, je důležitý správný výběr. Jako snad pro vše, tak i pro opasky existují určitá pravidla, jak jej správně nosit. Pojďme se na ně tedy podívat. 

Doprava zdarma

Šetřete své peníze a neplaťte už ani korunu za dodání zboží! Nakupte cokoliv z našeho širokého sortimentu v částce nad 800,- Kč a dopravu za celou Vaši objednávku zaplatíme my.

Ověřeno zákazníky

Jsme velmi rádi, že jste s námi spokojeni a díky Vašim hodnocením se můžeme pišnit certifikátem spokojenosti zákazníku Heuréka. I nadále se pro Vás budeme snažit dělat maximum možného!

Black week

I letos jsme si pro Vás připravili tolik očekávanou akci Black Friday. V letošním roce nebudeme troškařit a slevu 15% na celý nákup můžete využít celý týden - Black week. V košíku zadejte kód: Black15

Věrnostní program

Důvěry, kterou nám prokazujete svými nákupy, si velmi vážíme a proto jsme pro Vás připravili odměny. S novým VĚRNOSTNÍM PROGRAMEM STYLPO budete sbírat body za každy nákup.