Konečně je to tady! Spustili jsme pro Vás zbrusu nový eshop Stylpo, který je až po okraj naplněn novinkami. Mimo již standardního a velmi širokého příslušenství pro IQOS a GLO, pro Vás máme také neméně široký sortiment brašen, aktovek, crossbody, kabelek jak pro dámy, tak pány. Ku příležitosti "otevření" jsme si pro Vás připravili akci, kdy celý týden od 16.11. do 22.11. nakoupíte cokoliv z našeho sortimentu se slevou 10% se slevovým kódem: Stylpo10

Doprava zdarma

Šetřete své peníze a neplaťte už ani korunu za dodání zboží! Nakupte cokoliv z našeho širokého sortimentu v částce nad 800,- Kč a dopravu za celou Vaši objednávku zaplatíme my.

Ověřeno zákazníky

Jsme velmi rádi, že jste s námi spokojeni a díky Vašim hodnocením se můžeme pišnit certifikátem spokojenosti zákazníku Heuréka. I nadále se pro Vás budeme snažit dělat maximum možného!

Black week

I letos jsme si pro Vás připravili tolik očekávanou akci Black Friday. V letošním roce nebudeme troškařit a slevu 15% na celý nákup můžete využít celý týden - Black week. V košíku zadejte kód: Black15

Věrnostní program

Důvěry, kterou nám prokazujete svými nákupy, si velmi vážíme a proto jsme pro Vás připravili odměny. S novým VĚRNOSTNÍM PROGRAMEM STYLPO budete sbírat body za každy nákup.