Platba kartou je dneska jednou z nejpoužívanějších variant, jak zaplatit za zboží v e-shopech - oproti dobírce je zdarma, nemusíte myslet na hotovost při přebírání zásilky a oproti bankovnímu převodu se nemusíte přihlašovat do svého bankovnictví.

No a my jsme rádi, že tuto variantu vám můžeme opět o něco více zpříjmenit a zjednodušit. Pokud používáte Apple Pay nebo Google Pay, tak od dnešního dne máte možnost tímto jednoduchým a zároveň rychlým způsobem platit i u nás :) 

Váš team Stylpo 

Doprava zdarma

Šetřete své peníze a neplaťte už ani korunu za dodání zboží! Nakupte cokoliv z našeho širokého sortimentu v částce nad 800,- Kč a dopravu za celou Vaši objednávku zaplatíme my.

Ověřeno zákazníky

Jsme velmi rádi, že jste s námi spokojeni a díky Vašim hodnocením se můžeme pyšnit certifikátem spokojenosti zákazníku Heuréka. I nadále se pro Vás budeme snažit dělat maximum možného!

Věrnostní program

Důvěry, kterou nám prokazujete svými nákupy, si velmi vážíme a proto jsme pro Vás připravili odměny. S novým VĚRNOSTNÍM PROGRAMEM STYLPO budete sbírat body za každy nákup.

Okamžitá expedice

Není na co čekat! Objednejte do 14:00 hod. a zboží Vám zašleme tentýž den. Maximálně však do 24 hodin.