Módní doplňky patří ke každému a představují možnost jak doplnit svůj outfit. Naleznete u nás doplňky v podobě různých druhů dámských peněženek, tak i pánské peněženky. Sekce módních doplňků je široká a z dalších výrobků vybíráme pánské opasky či kšandy. U nás si vyberete přesně to, co nejlépe odpovídá vašemu vkusu. Nabízíme vám ty nejvybranější kousky, bez kterých se žádná žena ani muž neobejde. 

Doprava zdarma

Šetřete své peníze a neplaťte už ani korunu za dodání zboží! Nakupte cokoliv z našeho širokého sortimentu v částce nad 800,- Kč a dopravu za celou Vaši objednávku zaplatíme my.

Ověřeno zákazníky

Jsme velmi rádi, že jste s námi spokojeni a díky Vašim hodnocením se můžeme pišnit certifikátem spokojenosti zákazníku Heuréka. I nadále se pro Vás budeme snažit dělat maximum možného!

Black week

I letos jsme si pro Vás připravili tolik očekávanou akci Black Friday. V letošním roce nebudeme troškařit a slevu 15% na celý nákup můžete využít celý týden - Black week. V košíku zadejte kód: Black15

Věrnostní program

Důvěry, kterou nám prokazujete svými nákupy, si velmi vážíme a proto jsme pro Vás připravili odměny. S novým VĚRNOSTNÍM PROGRAMEM STYLPO budete sbírat body za každy nákup.