TOTÁLNÍ LETNÍ VÝPRODEJ - SLEVA 50% NA VŠE SE SLEVOVÝM KÓDEM TOP50 | NAVÍC DÁREK K VYBRANÝM PRODUKTŮM

Rádce

Jak správně nosit Crossbody kabelku?

Jak správně nosit Crossbody kabelku?

Jak už napovídá samotný název, kabelku nosíme křížem přes tělo od ramene po pas. Už dávno to není jen volnočasová kabelka pro aktivní ženy co chcou mít ,,volné ruce", ale hlavně stylový módní doplněk. Crossbody kabelka se stala módním trendem a je čím dál tím populárnější. Můžeme ji kombinovat se společenským kostýmem ale i s roztrhanými riflemi či tepláky. U nás naleznete množství vzorů, barev, materiálů pro každou příležitost. Stejnětak je důležité se rozmyslet, jak velkou crossbody kabelku budete potřebovat, jestli jdete na důležitou schůzku, společenskou událost nebo do města. Atraktivními se poslední dobou staly kovové aplikace, ale také romantické pudrové barvy či nikdy nestárnoucí klasiky. Pokud chcete být trendy v roce 2021, zkraťte si ramenní popruhy tak, aby kabelka sahala těsně nad pas a rázem se stane třešničkou na dortu vašeho outfitu.


Na co myslet při nákupu pánské peněženky

Na co myslet při nákupu pánské peněženky

Pamatujte, že peněženka řekne ostatním lidem o Vaší osobnosti a Vašem smyslu pro módu stejně jako ostatní oblečení, které si obléknete. Proto i k tomuto módním doplňku přistupujte se vši zodovědností. Měli byste se vyhnout tomu, abyste měli příliš velkou peněženku. Nemyslete si, že si musíte koupit velkou peněženku, protože toho máte stále s sebou hodně. Příliš velká peněženka ztěžuje zasunutí peněženky například do kapsy kalhot. Kromě toho vytvoří bouli a ničí váš vzhled. Než si koupíte novou peněženku, vyčistěte peněženku a položte všechny položky z peněženky na stůl. Odhoďte věci, které už nikdy nebudete potřebovat, jako jsou staré bankovky nebo prošlé dárkové karty. Nezapomeňte pravidelně kontrolovat svou peněženku, abyste se zbavili všech starých věcí, které už nepotřebujete.


Co je to technologie RFID?

Co je to technologie RFID?

Zejména u pánských peněženek nebo dámských peněženek se v poslední době můžete setkat se zkratkou RFID. Co ale tato zkratka znamená? RFID je zkratka z anglického termínu Radio Frequency Identification – radiofrekvenční identifikace. Tato technologie pomáhá zabránit technologickým zlodějům ve čtení informací z vašich kreditních a platebních karet, či dalších vašich karet. Tato funkce je velmi užitečná, pokud máte ve zvyku dát si peněženku například do zadní kapsy kalhot. S touto technologií budou vaše osobní údaje v bezpečí. Peněženka s technologií RFID bude stát o něco víc, ale je to investice, která stojí za zvážení, pokud v peněžence nosíte hodně kreditních karet, což je v současné době velmi pravděpodobné.


Jak pravidelně pečovat o batoh

Jak pravidelně pečovat o batoh

Nákup batohu nemsuí být nízkou investicí a proto vyžaduje péči. Ať už máte na sobě denní městský batoh nebo velký batoh, existuje spousta důvodů, proč udržovat batoh čistý. V první řadě nezapomínejme na zips. Zipy je třeba občas očistit, aby se odstranil jemný písek, prach a jiné částice, které mohou funkci zipu omezit. V okamžiku, kdy zip začne drhnout, doporučujeme "promazat" klouzavým mazivem vyrobeným pro zipy. Po každém použití batohu je dobré udělat s batohem "rychlou očistu". Stačí, když batoh vyprázdníte (zkontrolujte všechny i menší kapsy) a protřepejte jej obráceně, abyste dostali nežádoucí obsah ven. Pomocí čisté houby (není nutné mýdlo) otřít vnitřky. Toto pro začátek úplně stačí. Když byste si chtěli dát záležet, batoh vyčistěte houbou s trochou mýdla a lehce vydrhněte případné skvrny zevnitř nebo skvrny na exteriéru. Následně houbou nebo hadříkem opláchněte z batohu mýdlo čistou a studenou vodou. Dle četnosti užívání doporučujeme batoh podrobit jednou za čas obdobné očistě, ale většího rozsahu.


Jak chránit své osobní věci?

Jak chránit své osobní věci?

Jistě to znáte, stačí chvilka nepozornosti a cenný obsah Vaší kabelky je ten tam. Městská hromadná doprava, vlak, nákupní centrum...to vše a mnohé další jsou místa, kde je mnohdy důležité věnovat zvýšenou pozornost svým osobním věcem. Ochránit kabelku proti nezvaným hostům a následné krádeži je nutností. Základním a zároveň nejlepším způsobem, jak nosit (crossbody) kabelku a chránit se proti krádeži je takový způsob, kdy kabelka visí trochu před vámi a neodráží se na zádech. Tato poloha kabelky poskytuje větší bezpečnost před pouličními zloději a kapsáři. Jistě také dbejte na to, aby kabelka byla uzavřená a své nejcennější věci nenechávejte ve vrchní části kabelky. Všechny naše kabelky nabízejí také vnitřní uzavíratelné kapsy, kde je možno uschovat mobil, peněženku, apod.


Kůže stále jako nová

Kůže stále jako nová

Vybrali jste si u nás koženou kabelku, croosbody či peněženku? Jsme za to moc rádi a proto malá rada, jak o kožené zboží pečovat, aby zůstalo co nejdéle jako nové. Je potřeba brát v potaz, že veškerý kožený sortiment je "náchylný" k deformaci v okamžiku, kdy jej přetěžujete. Proto doporučujeme, abyste dobře zvážili jak budete Vámi vybraný produkt využívat. Samozřejmostí je, aby byl kožený výrobek používán s velkou opatrností na mechanické poškození, v případě zodpovědné péče Vám bude Váš kožený výrobek dlouho a spolehlivě sloužit. Poslední "základní" radou je, abyste se vyhýbali promočení výrobku. Když už se Vám kožený výrobek náhodou namočí, nikdy ho nedávejte vyschnout na radiátor, či na přímé slunce. Kůže  pak velmi rychle vyschne, ztvrdne a popraská - pak už se s tím ve většině případů nedá nic moc dělat. 


Jak správně zapínat pánský opasek?

Jak správně zapínat pánský opasek?

   Opasky nosili lidé od jakživa. Z různých pramenů se lze dozvědět, že jejich historie sahá až 3000 let před naším letopočtem, do doby brnozové. V současné době jsou opasky téměř nutným doplňkem (nejen) každého muže. Správně zvolený pásek může celý outfit značně pozvednout. Ať už jsou tedy určeny k užitku, aby plnil svou funkci, nebo jen z estetických důvodů, je důležitý správný výběr. Jako snad pro vše, tak i pro opasky existují určitá pravidla, jak jej správně nosit. Pojďme se na ně tedy podívat. 


Jak pečovat o IQOS?

Jak pečovat o IQOS?

   Jako o cokoliv jiného, tak i o Váš IQOS je potřeba pečovat tak, aby jste jej udrželi v bezvadném stavu co možná nejdelší dobu. Existují základní pravidla, která byste měli dodržovat a čemu byste se měli vyvarovat. Je velmi vhodné, aby byl IQOS v přijatelné teplotě, tedy abyste jej nevystavovali extrémně vysokým teplotám v letních dnech, tak naopak v zimních přílišnému chladu. Ideální teplota v jaké by měl být IQOS uchováván je v rozmezí 5°C až 25°C. Nenechávejte IQOS v nevytopených prostorách, ve studeném autě nebo venku na stole. My se nyní podíváme blíže na to, jak byste měli pečovat konkrétně o holder IQOSu.