Jak správně zapínat pánský opasek?

Jak správně zapínat pánský opasek?

   Opasky nosili lidé od jakživa. Z různých pramenů se lze dozvědět, že jejich historie sahá až 3000 let před naším letopočtem, do doby brnozové. V současné době jsou opasky téměř nutným doplňkem (nejen) každého muže. Správně zvolený pásek může celý outfit značně pozvednout. Ať už jsou tedy určeny k užitku, aby plnil svou funkci, nebo jen z estetických důvodů, je důležitý správný výběr. Jako snad pro vše, tak i pro opasky existují určitá pravidla, jak jej správně nosit. Pojďme se na ně tedy podívat. 


Jak pečovat o IQOS?

Jak pečovat o IQOS?

   Jako o cokoliv jiného, tak i o Váš IQOS je potřeba pečovat tak, aby jste jej udrželi v bezvadném stavu co možná nejdelší dobu. Existují základní pravidla, která byste měli dodržovat a čemu byste se měli vyvarovat. Je velmi vhodné, aby byl IQOS v přijatelné teplotě, tedy abyste jej nevystavovali extrémně vysokým teplotám v letních dnech, tak naopak v zimních přílišnému chladu. Ideální teplota v jaké by měl být IQOS uchováván je v rozmezí 5°C až 25°C. Nenechávejte IQOS v nevytopených prostorách, ve studeném autě nebo venku na stole. My se nyní podíváme blíže na to, jak byste měli pečovat konkrétně o holder IQOSu.

Doprava zdarma

Šetřete své peníze a neplaťte už ani korunu za dodání zboží! Nakupte cokoliv z našeho širokého sortimentu v částce nad 800,- Kč a dopravu za celou Vaši objednávku zaplatíme my.

Ověřeno zákazníky

Jsme velmi rádi, že jste s námi spokojeni a díky Vašim hodnocením se můžeme pišnit certifikátem spokojenosti zákazníku Heuréka. I nadále se pro Vás budeme snažit dělat maximum možného!

Black week

I letos jsme si pro Vás připravili tolik očekávanou akci Black Friday. V letošním roce nebudeme troškařit a slevu 15% na celý nákup můžete využít celý týden - Black week. V košíku zadejte kód: Black15

Věrnostní program

Důvěry, kterou nám prokazujete svými nákupy, si velmi vážíme a proto jsme pro Vás připravili odměny. S novým VĚRNOSTNÍM PROGRAMEM STYLPO budete sbírat body za každy nákup.